Yangın Tüpü Fiyatları

Kategori : Yangın Tüpü Fiyatları
Fiyat : Yangın Tüpü Fiyatları

Yangın Tüpü Fiyatları

Yangın tüpü çeşitli özelliklere ve türlere sahip olduğundan dolayı yangın tüpü fiyatları da buna bağlı olarak farklılık göstermektedir. Genel olarak bakıldığında yangın tüpü fiyatları yaklaşık otuz beş liradan başlayıp dört yüz liraya kadar çıkabilmektedir. Fiyat üzerinde tüpü üreten firmanın da etkisi bulunmaktadır. Buna göre bazı firmalarda daha uygun fiyatlı yangın tüpü almak mümkünken bazılarında ise fiyatlar daha yüksektir. Yangın tüpünün hayati önem taşıdığı göz önünde bulundurmalı ve bu nedenle en kalitelisinden satın alınması her zaman tavsiye edilmektedir.

Yangın Tüpü Çeşitleri Ve Fiyatları

Yangın tüpü fiyatları çeşitlere göre değişmektedir. Buna göre bir kilogram ABC tozlu yangın söndürme cihazı ortalama otuz beş liradır. Kilogram arttıkça buna bağlı olarak fiyatlar da yükselmektedir. Tozlu yangın söndürme cihazlarında bir, iki, altı, on iki, on beş, yirmi beş ve elli kilogram seçenekleri bulunmaktadır. Elli kilogram abc tozlu yangın tüpünün fiyatı ise üç yüz doksan beş Türk lirasıdır.

Karbondioksit gazlı yangın tüpü fiyatları ise beş ve on kilogramlık tüp olmak üzere iki çeşittir. Buna göre beş kilogramlık yangın tüpünün fiyatı yüz kırk dokuz Türk lirasıyken on kilogramlık yangın söndürme cihazının fiyatı üç yüz doksan Türk lirası olarak belirtilmektedir.

Köpüklü yangın tüplerine bakıldığında ise kilo olarak bu tüplerde yirmi beş kilogramlık tüpler tercih edilmekte ve fiyatı da yaklaşık iki yüz atmış beş Türk lirası civarında olmaktadır. Bu fiyatlar genellikle katma değer vergisi hariç fiyatlardır.

Yangın Tüpü Dolum Fiyatları

Yangın tüpü dolum fiyatları tüpün çeşidine göre değişir. Buna göre bir kilogramlık yangın tüpü açısından düşünüldüğünde abc tozlu, karbondioksit gazlı ve köpüklü yangın tüpleri ortalama beş liraya doldurulmaktadır.

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Adı *

E-Mail *

Mesaj

Gönder

MÜŞTERİ HİZMETLERİ